Bojano

ul. tartaczna

Urodzinki – informacje

Drodzy rodzice,

Zorganizowanie urodzin wymaga sporo przygotowań. Z racji tego, że na co dzień pracujemy z najmłodszymi, to znamy ich potrzeby oraz zainteresowania. Wiemy jak zorganizować imprezę urodzinową, która jest dobrana do wieku oraz stopnia rozwoju uczestników przyjęcia. Dlatego jesteśmy w stanie zorganizować urodzinki, które na długo zapadną maluchowi w pamięci.

Decydując się na organizację urodzinek w naszym przedszkolu, solenizant może jeszcze bardziej zintegrować się z rówieśnikami.

Oferujemy: tort, 2-godzinną zabawę z animatorem, a także wybraną dekorację tematyczną:

  •  Kucyk Ponny, Barbie, Kraina Lodu, Lol Suprice, Psy i koty, Psi patrol, Miraculum – biedronka i czarny kot, Hawajski motyw, Konie, Unicorn,
  •  Lego, Angry Birds, Scooby Doo, Strażak Sam, Minecraft,  Mcqueen auta, Spider man, Blaze i megamaszyny, Pokemony, Hulk, Harry Poter,

Ponadto podczas przyjęcia dzieci będą miały między innymi do dyspozycji dużą salę gimnastyczną, salę zabaw, oraz magiczny dywan.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ URODZINKI DLA DZIECI SPOZA NASZEGO PRZEDSZKOLA- (na czas pandemii wstrzymane)

Urodzinki w naszym przedszkolu mają szansę stać się dla Waszych dzieci spełnieniem marzeń o doskonałej zabawie. Zapraszamy do organizacji przyjęcia urodzinowego w Przedszkolu Promyczek.

 

NOWA OFERTA :

URODZINKI NA „MAŁPIM GAJU”:

  • dla dzieci z „Promyczka „-  450 zł za 7 dzieci (wraz z solenizantem) – każde kolejne dziecko 20 zł.

URODZINKI SĄ DLA DZIECI – BEZ RODZICÓW 🙂

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress