Bojano

ul. tartaczna

Dlaczego my

Jesteśmy najnowocześniejszym Niepublicznym Przedszkolem w gminie Szemud, który wspomaga wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci. W Naszej placówce funkcjonujegrup przedszkolnych oraz 1 grupa żłobkowa. Przedszkole usytuowane jest w pięknym, bezpiecznym i przyjaznym dzieciom miejscu. W budynku oprócz sal i kuchni znajdują się pomieszczenia, gdzie przedszkolaki mogą aktywnie spędzić czas tj: duża sala gimnastyczna, sala zabaw (małpi gaj), a na zewnątrz budynku znajduje się plac zabaw, dostępny tylko dla Naszych Promyczków.

Sale są wszechstronne, funkcjonalne przytulne i bezpiecznie urządzone, wyposażone w najnowsze zabawki oraz pomoce dydaktyczne. Dodatkowo w każdej z sal znajduje się łazienka, wykonana z myślą o dzieciach, wyposażona w kilka umywalek, muszli WC oraz prysznic o niskich wymiarach.

Najważniejsze są dla nas dzieci i ich prawidłowy rozwój, dlatego wyposażyliśmy przedszkole w nowoczesne pomoce naukowe, które ułatwią dzieciom naukę poprzez zabawę, do których należą:

  • tablica multimedialna

  • magiczny dywan

  • monitor interaktywny

Tablica multimedialna: Jest to atrakcyjniejsza alternatywa tradycyjnej tablicy suchościeralnej, która daje możliwość prowadzenia zajęć w sposób interesujący i dynamiczny, zachęcając dzieci do wspólnej nauki.

Magiczny dywan: To interaktywna pomoc dydaktyczna przeznaczona do zabaw ruchowych oraz różnego rodzaju gier edukacyjnych i ćwiczeń dla dzieci. Zapewnia zabawę połączoną z nauką, wpływa na pozytywny rozwój dużej motoryki, koordynacji wzrokowej, ruchowej, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji. Obraz, który wyświetlany jest przy pomocy rzutnika, daje efekt wirtualnego dywanu, na którym dzieci mogą się bawić. Jako element wyposażenia naszej sali gimnastycznej zagwarantuje dzieciom świetną zabawę.

Do dyspozycji przedszkola pozostaje również radiowęzeł, z którego wydobywa się dziecięca muzyka zarówno w każdej z sal, korytarzu, a także na sali gimnastycznej.

Ponadto cały budynek jest wyposażony w nowoczesny system wentylacyjny, wynikiem czego nasze dzieci mają przez cały czas świeże powietrze.

Funkcjonowanie placówki ułatwia winda towarowo-osobowa, która pozwala nam zwiększyć zakres oferty edukacyjnej dla dzieci niepełnosprawnych

Dokładamy wszelkich starań, aby mieć jak największy wpływ na prawidłowe żywienie naszych pociech. W naszym Przedszkolu podajemy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, II podwieczorek). Dania serwowane przez wykwalifikowane panie kucharki są różnorodne, smaczne, estetycznie podane i przede wszystkim zdrowe, a to wszystko za sprawą:

  • pieca konwekcyjnego, który umożliwia przygotowywanie potraw na parze nie używając do tego tłuszczu, jednocześnie zachowując przy tym jak najlepszy smak :).

  • thermomix’a, który pomaga przy tworzeniu ciekawych i zdrowych deserów, koktajli i musów.

Wyposażenie naszej kuchni zapewnia Promyczkom dietę, bogatą w składniki odżywcze, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dziecka, a wspólnie spożywane posiłki stanowią doskonałą okazję do spróbowania różnorodnych dań oraz poznania zasad zachowania się przy stole.

Bardzo ważnym aspektem, jest dla nas również bezpieczeństwo dzieci, dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z nowoczesnych systemów, które sprawią że Nasze Promyczki sa w pełni bezpieczne, tj.:

  • całodobowy monitoring wyposażony w 64 kamer

  • system alarmowy

  • system VIDOS, dzięki któremu wstęp do przedszkola jest możliwy tylko i wyłacznie przez dostęp do domofonu co skutkuje tym że mamy pełną kontrolę nad tym, by nikt niepowołany nie dostał się do środka budynku, a także na plac zabaw.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress