Bojano

ul. tartaczna

CO NAS CZEKA W PAŹDZIERNIKU…

7 PAŹDZIERNIKA

WIZYTA SŁUŻBY CELNO – SKARBOWEJ

 

Środa będzie dniem pełnym emocji. Odwiedzą nas funkcjonariusze służby celno – skarbowej, którzy opowiedzą na czym polega ich praca oraz zademonstrują z pomocą swoich czworonożnych pomocników.

 

 

 

 

 

3 PAŹDZIERNIKA

DZIEŃ MUZYKI

 

Trzeci dzień października będzie dniem pełnym muzyki. Przeniesiemy się w świat, który otacza się pięcioliniami, nutami i instrumentami muzycznymi. Każdy przedszkolak poczuje się jak w wielkiej orkiestrze.

 

 

 

 

 

 

4 PAŹDZIERNIKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

„Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę”

Tego dnia swoje święto obchodzić będzie grupa „Motylki” i „Żuczki”, wstępując w grono przedszkolaków. Obie grupy zaśpiewają na scenie, po czym nastąpi uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

 

 

 

 

 

11 PAŹDZIERNIKA

DZIEŃ DRZEWA

 

Drzewo jest jak człowiek. Związane z ziemią i skierowane ku niebu.”

W tym dniu rozbudzimy w przedszkolakach odpowiedzialność i troskę za środowisko. Wyzwolimy w nich chęć działania na rzecz przyrody. W tym celu posadzimy w ogrodzie przedszkolnym swoje drzewko.

 

14 PAŹDZIERNIKA

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty, którzy każdego dnia wkładają trud w edukację dzieci, poświęcają czas i przekazują swoją wiedzę, a także rozwijają w nich drzemiące zdolności obserwacyjne i twórcze.

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest;

nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.”

 

 

 

 

 

 

18 PAŹDZIERNIKA

DZIEŃ LISTONOSZA

 

Jak co roku, przedszkolaki z okazji Światowego Dnia Poczty zapoznają się tajnikami pracy listonosza. Dzieci poznają jaką drogę musi pokonać list, aby dotarł na czas od nadawcy do adresata. W dobie e-maili i wiadomości SMS ukarzemy zalety i wyjątkowość tego ponadczasowego sposobu porozumiewania się.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress